Kursy ThetaHealing® 

Jestem Mistrzem ThetaHealing®, certyfikowaną praktykantką i instruktorką ThetaHealing®. Ukończyłam szkolenia z Vianną Stibal w Stanach Zjednoczonych i w różnych krajach na świecie podczas jej wizyt.

 

Jeśli chcesz poznać technikę ThetaHealing i nauczyć się ją praktykować, aby móc pracować nad sobą i/lub z bliskimi (lub z pacjentami/klientami dla terapeutów profesjonalnych), pierwszym kursem do ukończenia jest kurs podstawowy. Na kursie podstawowym, zaawansowanym i Kop Głębiej poznasz teoretycznie i praktycznie wszystkie podstawowe narzędzia techniki ThetaHealing.

Po kursie Kop Głębiej, możesz wziąć udział we wszystkich kursach które uczę w takiej kolejności, która ci odpowiada:  Manifestacja Obfitości, Bratnie dusze, Ty i Stwórca,  Życie to Gra i Anatomia Intuicyjna. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat każdego kursu (program kursu i inwestycja), kliknij na obrazek z nazwą kursu. ​

Prowadzę regularnie kursy ThetaHealing po francusku. Jeśli jesteś zainteresowany którymś kursem po polsku lub angielsku (podstawowym lub kursami bardziej zaawansowanymi, jeśli jesteś już praktykiem ThetaHealing) i nie jest on zaplanowany, proszę się ze mną skontaktować w celu organizacji. ​Kursy mogą by zorganizowane także w ciągu tygodnia.

Spotkania wprowadzające do ThetaHealing (kliknij na obrazek poniżej aby uzyskać więcej informacji) i spotkania dla praktyków ThetaHealing (kliknij na obrazek, aby uzyskać więcej informacji), są także regularnie organizowane.

ThetaHealing® i ThetaHealer® są zastrzeżonymi znakami towarowymi THInK na www.thetahealing.com

Access-Bars-1.png