Klasa Access Bars®

Klasa Bars® Access Consciousness jest pierwszą klasą Access.

Podczas tej jednodniowej klasy odkryjesz i będziesz eksperymentował różne narzędzia energetyczne Access, jeden proces cielesny oraz dasz i otrzymasz dwie sesje Bars®.

Te różne narzędzia energetyczne, spośród których część była dostępna tylko dla zaawansowanych klas przed czerwcem 2018 r., są bardzo przydatne i skuteczne w życiu codziennym, zwłaszcza aby:


- Rozładować negatywną / uciążliwą energię wywodzącą się z różnych sytuacji życiowych w celu otworzenia energetycznie drogi do innych możliwości

Kiedy jesteś pochłonięty dramatem i negatywnymi emocjami związanymi z daną sytuacją, gdy jesteś pod napięciem, koncentrujesz swoją energię iskupiasz się na tym co jest negatywne. To nie pozwala ci zauważyć, wybrać czegoś bardziej zgodnego z dobrym samopoczuciem, z radością. To narzędzie umożliwi ci otworzyć się ponownie i stworzyć bardziej ekspansywną rzeczywistość.

- Odesłać emocje i myśli, które nie należą do ciebie

To narzędzie jest bardzo mocne i niezwykle użyteczne dla osób tak zwanych "nadwrażliwych", "zbyt empatycznych", które są w rzeczywistości bardzo świadome swojego otoczenia i dostrzegają wiele wibracji, energii, emocji, które je otaczają. Za pomocą tego narzędzia będziesz mógł łatwo się z nich uwolnić i przestać identyfikować się z tym, co nie należy do ciebie.

- Nauczyć się słuchać siebie i sprawdzać, co jest "właściwe" dla ciebie w różnych sytuacjach lub w odniesieniu do różnych ludzi

- Rozładować energię wywodzącą się z zamartwiania się, nadmiernej analizy, osądów, ciągle zadawanych sobie pytań i obsesyjnych myśli związanych z innymi ludźmi

- Ogólnie, otworzyć swoją energię na nowe możliwości, aby je przyciągnąć.

Proces cielesny, który także wcześniej nie był częścią tej klasy, pozwala na wznowienie przepływu energii w ciele, co pozwala nam czuć się lepiej​.

I wreszcie Barsy® !


Barsy® to 32 punkty akupresury na głowie, które wszystkie są związane z różnymi aspektami życia (miłość, pieniądze, kontrola, sny, seksualność, stabilność emocjonalna, ...) i które, po ich naciśnięciu, pozwalają energetycznie uwalniać twoje ograniczające przekonania, myśli, emocje i osądy związane z tymi aspektami twojego życia.

Ten proces trwa około godziny i otrzymujesz (leżąc na stole do masażu) i podajesz dwie sesje Bars® podczas klasy. Wspaniały proces pozwalający uczyć się przyjmowania ...

Co więcej, gdy dajesz sesję, twoje Barsy® są również aktywowane, a zatem również je otrzymujesz.

Tak jak to ujęli założyciele techniki, Gary Douglas i Dain Heer: "W najgorszym przypadku poczujesz się jakbyś odbył niesamowity masaż - w najlepszym razie całe twoje życie zmieni się na coś lepszego, z zaskakującą łatwością".

Praktyczne informacje:

Koszt inwestycji to 300 euro (z VAT) i obejmuje klasę, podręcznik Access Bars®, wizerunek głowy ze wszystkimi Barsami w kolorze, kolorową plansze wskazującą różne pozycje palców do zastosowania na Barsy osoby, certyfikat praktykanta Access Bars® i przekąski (oprócz lunchu).

Dla tych, którzy powtarzają klasę, inwestycja wynosi 150 euro (z VAT) i zawiera te same elementy.

 

Najbliższa klasa Access Bars® :

6 lipiec 2021 11:00-19:00

 

Gdzie : Bruksela, Woluwé-Saint-Lambert

Zapisy : contact@agnessuska.com

Dziś już w tysiącach można liczyć ludzi, którzy z pomocą Access Bars® z lekkością zmienili wiele aspektów swojego życia i wiele problemów ze swoim ciałem, takich jak zakłócenia snu, zaburzenia wagi, niepokój, stres, oraz najróżniejsze kłopoty ze zdrowiem, pieniędzmi, seksem, czy też związkami, i wiele więcej.

Jeśli jesteś zainteresowany, możesz obejrzeć filmik po polsku na YouTube o Access Bars® :

 

http://www.youtube.com/watch?v=emGCwtctSQE

Uwaga: Access Bars® i inne procesy Access Consciousness® nie są zastępstwem leczenia lekarskiego. Jeśli jesteś aktualnie pod opieką lekarską, jest wskazane abyś kontynuował leczenie, które zostało Ci przepisane. Jeśli myślisz że masz poważne problemy zdrowotne lub potrzebujesz z jakiejkolwiek przyczyny opieki lekarskiej, jest wskazane abyś się skonsultował jak najszybciej z lekarzem. 

Access-Bars-1.png